ویدئو های آموزشی 1 دقیقه ای روزانه در پیج اینستاگرام همیارپت | آموزش تهیه انواع غذا و شیرینی های مخصوص سگ ها | بزن بریم !
0

درج آگهی رایگان واگذاری سگ

شاید شما شرایط نگهداری از سگی را نداشته باشید. یا سگی را پیدا کردید و بدنبال صاحب او گشته اید اما آنرا پیدا نکردید و از همین جهت قصد واگذاری به شخص جدیدی را دارید. برخلاف دیدگاه انسانی مردم ، واگذاری حیوانات خانگی به شخصی که شرایط نگهداری از آنرا به نحو احسنت داشته باشد کار درستیست. اما مواردی همچون ، تحت تاثیر قرار گرفتن در لحظه ، نداشتن پیش زمینه ای از نگهداری یک حیوان خانگی ، نداشتن شرایط مالی و زمان برای نگهداری کار انتخاب صاحب جدید را تا حدودی سخت میکند. ما اینجا هستیم تا با در دست داشتن اطلاعات پت شما ، شما را در انتخاب صاحب جدید با معیار ها و شرایط واگذاری شما راهنمایی کنیم.

لطفاً برای درج آگهی رایگان واگذاری حیوان خانگیتان در صفحه واگذاری های رایگان سگ  مشخصات و فرم زیر را بصورت کامل پر نمایید. همچنین فراموش نکنید آگهی شما در پیج اینستاگرام همیارپت نیز طی 24 ساعت آینده و بررسی های لازم درج خواهد شد که این شامل حجم بالایی از تماس ها به شماره های ورودی میشود. لطفاً تمامی اشخاص را یک به یک بررسی کرده و واگذاری خود را با حساسیت زیاد انجام دهید و در آخرین مرحله فرم واگذاری رایگان سگ را تکمیل نمایید.  در سلامت کاملدچار معلولیتاطلاعی ندارم

  شناسنامه داردشناسنامه ندارد
  واکسیناسیون شدهواکسیناسیون نشده
  وسایل همراه داردوسایل همراه نداردوسایل همراه فروشی است

  راه ارتباطی با من


  قیمت وسایل سگ  بارگزاری عکس های سگ
  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *