0

سید رضا نبوی چاشمی | مربی تربیت سگ در استان سمنان

سیدرضانبوی چاشمی

سید رضا نبوی چاشمی

مربی و موسس همیارپت

0
تعداد هنرجویان در سراسر کشور

درباره استاد:

سید رضا نبوی چاشمی مدیر و موسس همیار پت است و از سال ۱۳۹۲ مشغول به آموزش تربیت سگ و نوشتن مقالات آموزشی در رابطه با نگهداری از حیوانات خانگی در ایران است .

آدرس ایمیل

info@hamyarpet.com

شماره تماس

09100048176

آدرس

سمنان ، مجتمع شبدیز ، مرکز آموزش سگ های کار و خانگی همیارپت

متد آموزشی و بیوگرافی

  • دارای مدرک بین المللی تربیت سگ از فدراسیون جهانی FCI در ایران ( Ikc ) .
  • دارای مدرک بین المللی تربیت سگ از فدراسیون جهانی آلیانز در ایران ( Sdv ) .
  • دارای مدرک آموزش فرمانپذیری به سگ .
  • دارای مدرک آموزش حمله و دفاع به سگ های کار .
  • داری مدرک آموزشی اصول نگهداری از سگ .
  • دارای مدرک آموزش اصول تربیت سگ .

هم اکنون سید رضا نبوی چاشمی به عنوان مربی تربیت سگ در سمنان فعالیت میکند . و به هر دو روش آموزش تربیت سگ در محل و آموزش تربیت سگ در باشگاه میتواند سگ شما را آموزش دهد .

محل آموزش تربیت سگ در باشگاه برای سگ های مقدماتی شهر سمنان ، شهرک صنعتی به مساحت 3700 متر و دوره پیشرفته و یا حمله و دفاع در مجتمع شبدیز سمنان به مساحت ۳۷۰۰ متر میباشد .

باشگاه تربیت سگ سمنان ( همیار پت ) اولین باشگاه تربیت سگ مجهز در سمنان است و تمامی آموزشات بر اساس اصول تربیتی سگ انجام میشود .

سید رضا نبوی چاشمی متولد خراسان رضوی / مشهد  صادره از قائمشهر بوده و در رشته ی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد سمنان مشغول به تحصیل شد . پس از گذشت ۳ ترم بدلیل علاقه شخصی به رشته ی کامپیوتر تغییر رشته داد . موسس پلتفرم آموزش سگ همیار پت  و مترجم کتاب ذهن سگ ها اثر دکتر بروس فوگل میباشد.

اما چی شد که مربی تربیت سگ را انتخاب کردم ؟ 

علاقه ی بسیار زیادم به سگ از کودکی نسبت به سایر افراد باعث شد تا با دنیای سگ ها بیشتر مواجه شوم . داستان اولین سگم باعث شد تا به این سمت کشیده بشم . در اینترنت و دوستان خود بدنبال یک مرجع معتبر برای آموزش تربیت سگ گشتم و با مطالعه مقالات و ترجمه یکسری از بلاگ ها به آموزش تربیت سگ بصورت حرفه ای پرداختم .

داستان علاقه مندی من و خانوادم به سگ از روزی شروع شد که کلیه اعضای خانواده با سگ و حضورش تو خونه مخالف بودن ? . یه اسکرینم دیشب از چت های خودمو داداشم پیدا کردم که بهش گفتم میخوام سگ بیارم نوشته بود “کلا دوست داری هر از گاهی با یه موجود ور بری و …
خلاصه دل و زدم به دریا و با دوستم که پرورش سگ داشت تو رشت تماس گرفتم و یه سگ ۳۰ روز شیرخوار شیتزو تریر سفارش دادم و برام فرستاد که داستان ارسال و دریافتش خیلی طولانیه .
صبحش ساعت ۷ اینا بود رسید سمنان و سریع رفتم گرفتمش اوردم و یواشکی داشتم میبردمش تو اتاقم که پدرم متوجه شد گفت بیا اینجا ببینم ! رفتم سمت اتاق از کارتن درش اوردم و روی تخت پدر و مادرم گذاشتم چشمشونو که باز کردن چشمای تیله ای و دکمه ایش دلشونو برد و کلی قربون صدقش رفتن .
اسمش رو “جکی ” گذاشتیم و جکی شد پسر خوشگله دوست داشتنی خانواده ما .

مربی سگ سمنان سید رضا نبوی چاشمی

جکی اسم سگ مورد علاقه ما شد و از اون وقت به بعد هر سگ نری که برای خودم و خانوادم خریداری میکنم اسمش رو جکی میزارم .

بعد از جکی کوچکم به سمت سگ های نژاد بزرگ از جمله دوبرمن ، رتوایلر ، ژرمن شپرد رفتم و در کنار آموزشاتی که در فدراسیون بین المللی تربیت سگ ها (FCI) دیدم به آموزش سگ های خودم پرداختم .

چند سالی است که با “تارا ” که یک سگ ژرمن شپرد شولاین است کار میکنم . هرچند تعداد تمرین های روزانه با تارا بسیار کم است اما سعی میکنم تا بهترین کیفیت آموزشی را برای او بزارم .

اکثر مربی های تربیت سگ با اینکه مربی هستند اما وقت کمتری برای سگ خود میزارند و این طبیعیست چرا که آموزش هر سگی زمان میبرد و بایستی در طول روز چند بار تمرین تکرار شود .

پرسش و پاسخ صاحبانی که به ما درخواست تربیت سگ در منزل را میدهند هم بی تاثیر در این موضوع نیست . البته ناگفته نماند این کار بسیار لذت بخش است . اینکه میبینید صاحبی از سگش رضایت کامل را دارد و در هرجایی و مکانی از کار حرفه ای شما تعریف میکند باعث افتخار شما هم هست . این کار را با تمام عشق و علاقه ام انجام میدهم و از تلاش در آن دریغ نمیکنم .

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.