0

مربی تربیت سگ در استان تهران | الیاس غفاریان

 

 

رزومه مربی

الیاس غفاریان رفتارشناس و مربی سگ های فانتزی و سگ های کار در تهران است و از سال ۱۳۸۹ مشغول به آموزش تربیت رفع ناهنجاری غذا درمانی مقدماتی پیشرفته گارد بادیگارد شکار و تجسس می‌باشد .

دارای مدرک DG تربیت سگ از آکادمی DOG GUARD در ایران .
• دارای مدرک بین المللی تربیت سگ از فدراسیون جهانی آلیانز در ایران ( Sdv ) .
• دارای مدرک آموزش فرمانپذیری به سگ .
• دارای مدرک آموزش حمله و دفاع به سگ های کار .
• داری مدرک آموزشی اصول نگهداری از سگ .
• دارای مدرک آموزش اصول تربیت سگ .

الیاس غفاریان موسس و بنیان گذار باشگاه پرورش سگ vip dog trainer در تهران میباشد و تمامی آموزشات صفر تا صد تربیت سگ  با بهترین متد دنیا اعم از مقدماتی و پیشرفته , گارد , تجسس  و نمایشی را در باشگاه خود آموزش میدهد .

 

اطلاعات مربی

الیاس غفاریان  متولد تهران بوده و فارغ التحصیل در دانشگاه آزاد کرج در رشته مترجمی زبان انگلیسی مشغول به تحصیل بوده است .

اما چی شد که مربی تربیت سگ را انتخاب کردم ؟ 

به چند دلیل :

۱. عاشق حیوانات بودم بخصوص از سگ و از سر و کله زدن با حیوانات لذت میبرم : بازی کردن ، غذا دادن ، نقد و بررسی رفتار های حیوانات اللخصوص سگ ها بسیار هیجان انگیز است . کافیست شما روز خود را با دیدن یک سگ شروع کنید . خواهید دید که در پایان روز بسیار شاداب تر از روز های دیگر هستید .

2 – از همه مهمتر اینکه من استعدادمو در این راه پیدا کردم : زمانیکه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم بر خلاف علاقه ای که به ترجمه ی متون انگلیسی داشتم به سمت این رشته یعنی تربیت سگ های کار رفتم . آموزشات هر سگ را مو به مو پشت سر گذراندم و سپس با شناخت درست و صحیح هدف از تربیت سگ ها به این کار مشغول شدم .

الیاس غفاریان به همراه سگ تعلیم دیده اش

3 – به دلیل منافع اقتصادی : بر خلاف اینکه خیلی از دوستان به این فکر میکنند شغل dog training درآمد کمی دارد بایستی بگویم این کار حاشیه ی سود بسیاری را حد اقل برای بنده و تیم آموزشی ام داشته است . در حال حاضر در یک باشگاه چند نفر در حال کسب در آمد از طریق این کار میباشند .

تمامی علاقه مندان جهت آموزش سگ خود میتوانند ابتدا جلسه رایگانی را در باشگاه ما سپری کنند . برای رزرو جلسه آشنایی میتوانید از طریق ارتباط با همیار پت (09100048176) اقدام فرمایید .

تمامی حرکات بصورت تضمینی به سگ آموزش داده خواهد شد و در صورت عدم رضایت صاحب سگ آموزشات مجدد بدون هیچ هزینه ای انجام خواهد شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.