قلاده تعلیمی تنگ شونده 2حلقه همیارپت سایز 50 سانتی متر

قلاده آموزشی تنگ شونده 50 سانتی متری برای سگ های بالغ با گردنی حدودا 45 سانتی طراحی شده است. این محصول از 2 حلقه محکم و پایدار و زنجیر استیل ساخته شده است.

قلاده تعلیمی choke chain برای سگ هایی که قصد یادگیری فرامین مقدماتی در دوره ی فرمان پذیری مقدماتی سگ و یا دوره فرمان پذیری پیشرفته سگ دارند طراحی شده است و مربی سگ براحتی میتواند از این قلاده سگ را از انجام کار هایی که از نظر صاحب سگ نامناسب است باز دارد.

قیمت :

45,000 تومان

مشخصات قلاده تعلیمی تنگ شونده 2حلقه همیارپت سایز 50 سانتی متر

در ویدئو بالا نحوه استفاده از قلاده ی آموزشی تنگ شونده را مشاهده میکنید.
همانطور که در تصویر میبینید این قلاده از 2 حلقه با ضخامت بالا و ساختاری بسیار محکم طراحی شده است تا در برابر ضربات و سیگنال هایی که مربی از طریق لیش قلاده به قلاده ارسال میکند مقاوم باشد.
ساختار زنجیر به شکلی طراحی شده است که گردن سگ را اذیت نمیکند. تمامی لبه های زنجیر گرفته شده است تا در حین ارسال سیگنال هیچگونه خراش و یا بریدگی اتفاق نیوفتاد. این قلاده برای سگ هایی با عرض گردن حدودا 45 سانتی متر طراحی شده است.
قلاده تعلیمی تنگ شونده 2حلقه مناسب برای نژاد های بزرگ و کوچکیست که قصد دارند دوره ی آموزش فرمان پذیری سگ را بگذرانند. این قلاده در رنگ نقره ای و براق در پت شاپ اینترنتی همیارپت با شرایط پرداخت درب منزل موجود است.

قوانین ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص دانشجویان دوره می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بزرگترین دوره رفتارشناسی سگ ها با 54 درصد تخفیف به مدت محدود
بزن بریم