قلاده آموزشی choke chain برند همیارپت سایز 45 سانتی متر

قلاده آموزشی 2حلقه تنگ شونده 45 سانتی متری برای سگ های بالغ با گردنی حدودا 40 سانتی طراحی شده است. این محصول از 2 حلقه محکم و پایدار و زنجیر استیل ساخته شده است.

قلاده تعلیمی choke chain برای سگ هایی که قصد یادگیری فرامین مقدماتی در دوره ی فرمان پذیری مقدماتی سگ و یا دوره فرمان پذیری پیشرفته سگ دارند طراحی شده است و مربی سگ براحتی میتواند از این قلاده سگ را از انجام کار هایی که از نظر صاحب سگ نامناسب است باز دارد.

قیمت :

40,000 تومان

مشخصات قلاده آموزشی choke chain برند همیارپت سایز 45 سانتی متر

نقد و بررسی تخصصی

امروزه تنوع قلاده ها در صنف پت شاپ های اینترنتی کم نیست. اما مهم‌تر از همه، این تصور که می‌توانیم سگ ها را با استفاده از قلاده هم آموزش دهیم ، این دسته بندی را محبوب‌تر کرده است. به نظر شخصی منِ مربی سگ قلاده ها بایستی جنبه ی آموزش داشته باشند اما اکثر مردم بیشتر از اینکه بخواهند سگ خود را تربیت کنند به فکر زیبایی قلاده هستند. این نوع از قلاده ها به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است و زیبایی چندانی که بخواهد به سگ شما جلا دهد ندارند. ما سعی کرده ایم این محصول را به زیبایی تمام در رنگ نقره ای تولید کنیم. تمامی قطعات این قلاده بصورت کاملا استاندارد طراحی شده است.

ویژگی‌ها

قلاده آموزشی تنگ شونده 2 حلقه ی 45 سانتی متری همانطور که از اسمش پیداست دارای طول زنجیری به ابعاد 45 سانتی متر است. این قلاده نیز همانند سایر قلاده های چوک چین از 2 حلقه و یک زنجیر ساخته شده است.

بهترین راه برای انتخاب سایز درست قلاده این هست که گردن سگ خود را اندازه گیری کنید. این قلاده دارای راهنمای نصب تصویری بوده و شما عزیزان پس از خریداری از این محصول میتوانید راهنمای تصویری آن را از طریق پست آموزش استفاده از قلاده choke chain مشاهده کنید.

 

 

قوانین ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص دانشجویان دوره می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بزرگترین دوره رفتارشناسی سگ ها با 54 درصد تخفیف به مدت محدود
بزن بریم