حراج!

غذای خشک توله سگ کاپر پت مدل puppy 31% مقدار 4 کیلوگرم

شاید شما هم به دنبال یک غذای خشک مناسب ارزان قیمت برای سگتان باشید و هم زمان از آن هم به عنوان غذای سگ و هم به عنوان تشویقی برای آموزش تربیت سگ استفاده کنید . محصول غذای خشک توله سگ کاپر پت 4 کیلویی به عنوان یک غذای کامل میتواند در این زمینه کمک کننده ی شما باشد .غذای خشک توله سگ کاپر پت با طعم مرغ و ماهی یک غذای با کیفیت و ارزان قیمت ایرانیست که با برند های خارجی قابل قیاس است و حاوی مواد معدنی و پروتئینی برای رشد و تقویت سگ  های کم سن و سال شما است .

قیمت :

250,000 تومان

تحویل اکسپرس

7روز ضمانت بازگشت

پرداخت درب منزل

تضمین بهترین قیمت

مشخصات غذای خشک توله سگ کاپر پت مدل puppy 31% مقدار 4 کیلوگرم

شاید شما هم به دنبال یک غذای خشک مناسب ارزان قیمت برای سگتان باشید و هم زمان از آن هم به عنوان غذای سگ و هم به عنوان تشویقی برای آموزش تربیت سگ استفاده کنید . محصول غذای خشک توله سگ کاپر پت ۴ کیلویی به عنوان یک غذای کامل میتواند در این زمینه کمک کننده ی شما باشد .غذای خشک توله سگ کاپر پت با طعم مرغ و ماهی یک غذای با کیفیت و ارزان قیمت ایرانیست که با برند های خارجی قابل قیاس است و حاوی مواد معدنی و پروتئینی برای رشد و تقویت سگ  های کم سن و سال شما است .

با توجه به اینکه واردات غذای خشک حیوانات خانگی اللخصوص سگ به ایران در حال حاضر ممنوع شده است جایگزین کردن یک غذای خشک ایرانی با کیفیت ارزان قیمت میتواند راه حل مناسبی برای این موضوع باشد این غذای خشک سگ ارزان از موادی اعم از : گلوتن ذرت ، کنسانتره پروتئین سویا ، آرد گندم ، برنج ، طعم دهنده های طبیعی چربی حیوانات ، ویتامین خاص ، مواد معدنی خاص هیدروکلراید و متیونین و ترئونین تشکیل شده  که میتواند بخش زیادی از نیاز های سگ شما را بر طرف کند

اگر شما هم قصد دارید تا یک توله سگ را از همان سن کمش آموزش دهید ما به شما غذای خشک پاپی کاپر پت را پیشنهاد میدهیم . درصد پروتئین این غذا در نسبت با غذای خشک سگ بالغ کاپر پت که ۲۹% بود به مقدار ۳% افزایش پیدا کرده است و برای سگ شما بهینه تر شده و به مقدار ۳۱% رسیده است .

مجموع پروتئین های حاصل از مواد تشکیل دهنده ی این تشویقی خوراکی سگ ۳۱% بوده و منبع عالی برای امگا ۳ و امگا ۶ است که منجربه :

 • بهبود سلامت پوست و پوشش خارجی سگ
 • افزایش سطح انرژی سگ
 • سلامت مفاصل سگ
 • کمک به بلوغ ذهنی توله سگ ها و افزایش عملکرد ذهنی سگ های مسن
 • بهبود عملکرد بینایی و مغز
 • قدرتمند کردن سیستم ایمنی
 • تنظیم سوخت و ساز بدن سگ

 

غذای خشک حیوان خانگی ایرانی چهار کیلویی کاپر پت با بسته بندی زیبا به کشور های خارجی صادر میشود و با غذاهای خشک برند خارجی رقابت میکنند .

 

غذای خشک ارزان 4 کیلویی کاپرپت

نحوه بسته بندی تشویقی خشک ۴ کیلویی سگ کاپر پت بگونه ای است که درب آسان باز شوی آن براحتی پس از استفاده قابل بستن وباعث عدم نفوذ رطوبت و آلودگی و میکروب به داخل بسته بندی میشود و غذا را در همان حالت اولیه خود نگه میدارد .

 

آنالیز غذای خشک سگ مخصوص پاپی درصد
پروتین خام ۳۱% (MAX)
چربی خام ۱۷% (MIN)
CRUDE ASH ۱۳% (MAX)
فیبر خام ۲.۵% (MAX)
کلسیم ۱.۵% (MIN)
فسفر ۱% (MIN)
انرژی سوخت و ساز ۴۲۰۰ KCAL/KG

 

غذای خشک مخصوص توله سگ کاپرپت از ۰.۴% کلسیم بیشتری نسبت به مدل غذای خشک مخصوص سگ های بالغ آن تولید شده است. انرژی سوخت و ساز آن از ۳۸۰۰ به ۴۲۰۰ کیلو کالری بر کیلوگرم تغییر کرده است که بسیار به چشم می آید .

این غذای خشک ایرانی توسط گروه سپهر تجارت پارس تولیده شده است و کاملا ایرانیست  و فروش آن در سایت و اینستاگرام همیار پت به عنوان محصول ویژه انجام  میشود.

ﮔﺮوه ﺗﻮﻟﯿﺪی ﺑﺎزرﮔﺎﻧﯽ ﺳﭙﻬﺮ ﺗﺠﺎرت ﭘﺎرس ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪه اﻧﻮاع غذای خشک حیوانات خانگی ﭘﺮﻧﺪﮔﺎن زﯾﻨﺘﯽ و ﺳــﺮﻻک ﻃﻮﻃﯽ ﺳــﺎﻧﺎن ﻣﯽ ﺑﺎﺷـــﺪ ، ﮐﻪ در ﭼﻨﺪ ﺳﺎل اﺧﯿﺮ ﺣﻀــــــﻮر ﭘﺮرﻧﮕﯽ در اﯾﻦ ﻋﺮﺻﻪ و اراﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎت ﻫﺮ ﭼﻪ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﻪ ﻣﺸــــــــــﺘﺮﯾﺎن ﺧﻮد در راﺳـــــﺘﺎی اﻫﺪاف ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺪت ﺧﻮد داﺷـــــﺘﻪ اﺳـــــﺖ.

نحوه استفاده از غذای خشک سگ کاپر پت مدل puppy 31% مقدار ۴ کیلوگرم :

 

وزن سگ میزان مصرف بر اساس گرم در  روز
۲ – ۰.۵ kg ۴۰ – ۹۰ g
۵ – ۲.۵ kg ۹۰ – ۱۵۰ g
۹ – ۵ kg ۲۱۵ – ۱۵۰ g
۱۴ – ۹ kg ۲۹۵ – ۲۱۵ g
۱۸ – ۱۴ kg ۳۷۰ – ۲۹۵ g

 

قوانین ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص دانشجویان دوره می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *