غذای خشک سلبن

در حال حاضر بسیاری از افراد علاقه مند به نگهداری از حیوان خانگی در ایران هستند. از آنجا که محبوب‌ترین حیوانات خانگی در سراسر دنیا سگ و گربه هستند. شرکت های بسیاری به فکر تامین مایحتاج زندگی آنان تشکیل شدند که یکی از بهترین تولید کنندگان ، تولیدی غذای خشک سلبن است.

یکی از این نیاز های اساسی در سگ ها ، تغذیه آنان است. همانگونه که یک انسان به غذا نیاز دارید ، سگ ها نیز انرژی سوخت و ساز بدنشان را با مصرف روزانه غذا بدست می آورند. اما سگ های خانگی بر خلاف سگ های وحشی ، حساس تر هستند. مراقبت از آنها شامل غذاهای مصرفی روزانه انها نیز میشود. از همین رو  غذاهای خشک سلبن دارای پروتئین، چربی، فیبر و مواد مورد نیاز بدن سگ و توله سگ های خانگی هستند.

بسته‌بندی‌های غذای خشک سلبن معمولاً بزرگ و چند کیلویی است. این غذاها را می‌توان در محیط خشک برای مدت طولانی نگه داشت. طبق تحقیقاتی که همیارپت در بین مربیان سگ خود کرده است مشخص شد که غذای خشک سلبن بیشترین امار مصرفی به عنوان خوراکی آموزشی در بین مربیان سگ را دارد. خوش خوراک بودن ، بسته بندی عالی ، سهولت در هضم ، کیفیت مواد تشکیل دهنده ، سایز بندی استاندارد از جمله ویژگی هاییست که سلبن را از سایر برند های تولید کننده غذای خشک متمایز میکند.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 3 نتیجه